chrome firefox opera safari iexplorer

Найкращі друзі людини та ваші діти

06 Червня 2015 о 12:00
tochka.net

Собаці, до якої завжди ставилися як до дитини, нелегко змиритися з роллю звичайної собаки, але їй доведеться це зробити, коли місце у вашому серці займе маленький, але небезпечний для неї чоловічок. 

Собаці, до якої завжди ставилися як до дитини, нелегко змиритися з роллю звичайної собаки, але їй доведеться це зробити, коли місце у вашому серці займе маленький, але небезпечний для неї чоловічок. Хоча невеликі конфлікти спочатку будуть неминучі, у вас є можливість запобігти гострі прояви ревнощів і, зрозуміло, агресивну реакцію. Почніть прямо зараз.

Вкладіть гроші в програму дресирування собаки, з тим, щоб привчити її до покори, якщо ви ще не зробили цього раніше або вам здавалося, що немає такої потреби. Грайливість і сверхентузіазм собаки зазвичай не є проблемою, якщо в будинку немає дітей, але з появою новонародженого ситуація може змінитися, а собаку можна змусити коритися.

tochka.net

 tochka.net

Дресирування не позбавить собаку духу незалежності, але зробить її більш урівноваженою, і, отже, скоротиться ймовірність того, що вона завдасть шкоди вашій дитині.Постарайтеся, щоб собака звик до присутності дітей, якщо у вас є така можливість . Запросіть до себе додому друзів з дітьми, дозвольте собаці (під пильним наглядом і з дозволу батьків) обнюхати дитини в парку, щоб вона звикала до дитячих рухам і запахів.

Привчайте свою собаку до життя разом з дитиною. Використовуйте ляльку розміром з немовляти для тренування (це також може стати в нагоді і вам), сповивати її, носіть на руках і заколисує, співайте їй пісні, кладіть у ліжечко, час від часу програвайте записі дитячого плачу.

Привчайте собаку спати на самоті, якщо хочете, щоб так було після пологів, з тим щоб зміна не викликала в неї сильний шок. Постеліть їй зручну підстилку в кутку разом з улюбленою подушкою або ковдрою. Всі предмети, що становлять підстилку для собаки, повинні легко прати, тому що, як тільки наш малюк почне повзати, ви часто будете його знаходити зсілим калачиком на собачому килимку.

tochka.net

 tochka.net

Піддайте свою собаку ретельному медичному обстеженню, переконайтеся в тому , що щеплення від сказу ще не прострочена, що у неї немає бліх і кліщів (але не використовуйте протиблошині нашийник, якщо не впевнені, що він не містить хімічних препаратів, небезпечних для дитини, і не оббризкують собаку різними аерозолями проти паразитів в період вашої вагітності і після народження дитини). Також переконайтеся в тому, що у собаки немає глистів. Якщо ж у вас вдома живуть щенята, необхідно якомога швидше прогнати у них глистів, так як глисти, які виходять разом з екскрементами (і здатні залишатися в грунті протягом багатьох років), можуть викликати серйозні захворювання у дітей.

Джерело: megasite.in.ua
Розділи: Почни нове життя

24 жовтня

Інші дати
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України