chrome firefox opera safari iexplorer

Окуляри або лінзи? Що краще вибрати і чому

08 Червня 2015 о 19:09
mkl.ua

Через очі ми сприймаємо навколишню дійсність. Можливість бачити світ чітко і ясно дозволяє повною мірою насолоджуватися життям. Адже, що може бути прекрасніше, ніж міріади зірок на небі чи чудові картини Моне? На жаль, постійні навантаження на очі такі, як робота біля комп’ютера, перегляд фільмів і читання книг — вкрай негативно впливають на можливість споглядати навколишні нас речі.

Лінзи

І у окулярів, і у лінз є свої плюси і мінуси. Лінзи, наприклад, абсолютно не помітні. Тому ідеально підходять під образ, як стильного мачо, так і спортсмена. Мало того, з їх допомогою можна змінити колір очей, зробивши його таким, про який ви завжди мріяли.

Сучасні моделі зручні в носінні, але у непідготовленої людини можуть викликати невеликий дискомфорт. Для того щоб цього не було, потрібно використовувати спеціальні очні краплі. Вони ефективно знімають роздратування.

Окремо потрібно розповісти про термін служби лінз. Він сильно варіюється. Наприклад, перші моделі були розраховані на рік. Потім виробники зменшили термін до трьох місяців. Незабаром термін служби наблизився до двох тижнів. Зараз більшу популярність здобувають лінзи-одноденки. Вони мають м’яку структуру і володіють такими перевагами:

  • легко переносяться навіть найбільш чутливими очима;
  • немає потреби у догляді;
  • це оптимальний вибір для відрядження або подорожі.

Одноденні вироби являють собою ідеальний варіант для людей, які зазвичай обходяться без них, але коли потрібно піти на концерт або якусь виставу, потребують окуляри. Проте через естетичні міркування багато хто відмовляється від них. Щоб не вдивлятися в силуети, що мелькають на сцені, найкраще використовувати лінзи-одноденки. Вони відмінно сприймаються слизової очі і є повністю гігієнічними.

Окуляри

Окуляри вже давно вважаються більше елементом модного стилю, ніж необхідністю. При створенні одних тільки оправ використовуються сотні різноманітних матеріалів, починаючи від пластику і закінчуючи титаном. Про кольорове розмаїття навіть говорити не варто. До інших переваг окуляр можна зарахувати відсутність необхідності в догляді і невелику ціну.

Джерело: cikavosti
Розділи: Почни нове життя

27 жовтня

Інші дати
Народився Леонід Павленко
(1924, с. Семенівка Полтавської обл. - 1998) - лікар-травознавець, автор книжок про лікування травами, збірок легенд, зокрема "Цілющі скарби", "Біла лілея", "Цвіт папороті" та ін.
Розгорнути
Народився Максим Березовський
(1745, м.Глухів, Сумська область - 1777) — український композитор, диригент, співак. Класик європейської музики, засновник хорового співу.
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України