chrome firefox opera safari iexplorer

Відпустка для дітей: скільки коштує літній табір

08 червня 2015 о 13:57
irisnetwork.net

«Останній дзвоник» у школах продзвенів. Багато батьків стоять перед вибором, як організувати дозвілля дітей влітку. Частина з них готові поїхати в дитячі табори.

Київська область

Незважаючи на початок літа у київських батьків все ще великі шанси влаштувати свою дитину в дитячий табір неподалік від столиці. У межах Київської області знаходиться безліч таких установ, що пропонують послуги від економ до преміум-класу.

Зокрема, за 3,35 тис. грн можна відправити дитину в табір у Бородянський район. За ці гроші дитина на 14 днів буде забезпечено п'ятиразовим харчуванням, а також різноманітною розважальною програмою. Правда, проживати дитина буде в наметі. Якщо ж батьки захочуть, щоб їхнє дитя жило в корпусі зі зручностями на блоці або на поверсі, то вартість путівки зросте до 4,43 тис. грн за 18 днів.

Більш різноманітна програма у дитячих таборів в середньому класі. Так, за 5,9 тис. грн можна віддати дитину в один з таборів у Кончі-Заспі. Протягом семи або дев'яти днів, що триває зміна, дитину навчать різноманітним елементах шоу-програми, як то грі на гітарі, барабанах, піаніно тощо. Крім того, заплановано навчання англійської мови. З мінусів — кімнати на 4-10 людини і зручності на поверсі.

Більш заможні батьки можуть дозволити собі табори подорожче. Зокрема за 40 км від Києва на одній з баз відпочинку буде організовано дитячий табір, у якому кожна зміна буде мати свою власну програму. Наприклад, одна зміна буде присвячена історії, а інша — кінематографії і т. д. Діти будуть проживати в котеджах, у кожному з яких знаходиться по чотири номери, у номерах — утрьох або вчотирьох. Обіцяють чотириразове харчування за типом « шведського столу. Коштувати таке задоволення буде 6,8 тис. грн за одну 15-денну зміну.

Море

Так само як і біля столиці можна вибрати дитячий табір на будь-який вік і смак на море. Для невибагливих батьків є безліч варіантів економ-відпочинку для своїх дітей. Так, у Білгород-Дністровському районі під Одесою розташований диттабір, у який можна відправити дитину у віці 6-18 років за 3-4 тис. грн на три тижні. Табір розташований на березі місцевого лиману. До пляжу, який знаходиться на відстані близько кілометра від табору, дітей відвозять на катері.

Більш дорогі місця відпочинку можна знайти в районі Скадовська. Так, за 14 днів розваг в одному з місцевих диттаборів попросять 4,2 тис. грн. За ці гроші діти отримують п'ятиразове харчування і будуть розміщені у трьох- та п'ятимісних кімнатах, правда, зі зручностями на поверсі. Табір має власний пляж, для дітей обіцяють проводити різноманітні заходи: дискотеки, конкурси, вікторини тощо.

У районі Скадовська також розташовані і табори, де для дітей організовано відпочинок преміум-рівня. Зокрема в  одному з них за зміну у 18 днів попросять віддати до близько 23 тис грн. За ці гроші діти отримують п'ятиразове харчування з проживанням в шестимісних кімнатах. У таборі обіцяють організувати до 20 гуртків і студій. Також є пляж і басейн.

Гори

Найбільш дорогими в цьому році обіцяють бути дитячі табори в Карпатах. Однак і тут можна відшукати економ-варіант для дитячого відпочинку. Так, за 2,7 тис. грн плюс проїзд можна відправити дитину у Трускавець. За ці гроші діти будуть забезпечені протягом семи днів чотириразовим харчуванням, мінеральною водою та кисневою пінкою (за 14 днів — 5,85 тис. грн). Крім того, їм будуть запропоновані насичені культурні та спортивні програми. Діти проживатимуть у чотиримісних номерах одного з місцевих готелів.

Більш вибагливі батьки можуть відправити дитину в Татарів, де в одному з таборів організована дитяча республіка. У корпусі табору розміщено 10 номерів, в кожному з яких може проживати по 4-6 дітей. Організатори табору обіцяють дітлахам п'ятиразове харчування. Планується, що в таборі будуть три програми для малюків — орієнтована на спорт, походи в гори та для дітей з 12 років — на розвиток бізнес-здібностей. Вартість турів у цей табір — від 7,2 тис. грн (без врахування проїзду) на 14 днів.

Крім того, у цьому році в Карпатах планує активно працювати табір, назва якого майже співзвучна одному відомому кримському диттабору. Тут буде три програми — „Озерний“, „Лісовий“ та „Гірський“ табори.

У першому таборі за 300 метрів від озера діти 12-17 років будуть проживати в двох- і чотирьохмісних наметах. Обіцяно п'ятиразове харчування. За найкоротший — шість ночей — заїзд доведеться віддати близько 3 тис. грн.

У „Лісовому“ діти 8-17 років будуть проживати в місцевому тризірковому готелі в дво- і тримісних номерах. У програмі зазначено п'ятиразове харчування. Дітям буде запропонована насичена програма — походи, квести, ігри та майстер-класи. За 13 ночей доведеться віддати близько 10,8 тис. грн.

У »Гірському" діти проживатимуть у двомісних номерах п'ятизіркового готелю. Разом з активним відпочинком дітям буде запропоновано навчання англійської мови з носіями мови з США і Великобританії. За відпочинок для дітей 10-17 років з п'ятиразовим харчуванням доведеться викласти від 20,7 тис. грн (13 ночей).

Джерело: 112.ua
Розділи: Туристичні новини

25 травня

Інші дати
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
Народився Адальберт Ерделі
(1891, с.Загаття, Закарпатська область – 1955) – українського живописця, одного з основоположників закарпатської школи образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Корнійчук
(1905, м.Христинівка, Черкаська область – 1972) - письменник, громадський діяч, драматург, публіцист. Автор п'єс «Загибель ескадри», «Платон Кречет», «Над Дніпром», «Пам'ять серця».
Розгорнути