chrome firefox opera safari iexplorer

Світ почнуть знайомити з правдою про війну на Сході України

17 листопадаа 2015 о 11:15
biggggidea.com

Штаб-квартира ООН надала офіційний дозвіл Благодійному фонду «Вільні UA» на проведення виставки «Ukraine EXISTS» в приміщенні Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку в січні 2016 року.

Про це повідомляється на сайті Фонду.

«Виставка «Ukraine EXISTS» – потужний інструмент, завдяки якому ми збираємося донести до міжнародної спільноти чесну і достовірну інформацію про війну в Україні. Ще одна місія проекту «Ukraine EXISTS» – гуманітарна. І полягає у популяризації сучасного українського візуального мистецтва», — пояснюють свій задум організатори.

Після закінчення виставки в ООН, проект планується продовжити на базі української діаспори в Нью-Йорку.

Виставка складатиметься з двох частин (концептів):

  • фото- та відео-показ документальних матеріалів «Донбас. Війна»;
  • виставка творів «Сучасне українське мистецтво» (живопис, кераміка, плакат).

ДОНБАС. ВІЙНА

Розділ буде представлено інсталяцією зі сталевого каркасу та артефактів української війни за Незалежність, що триває. В конструкцію буде вмонтовано чотири плазмові панелі, на яких відбуватиметься показ актуальних документальних фільмів формації «Вавилон 13», журналістів Руслана Горового та Вікторії Івлєвої з англійськими субтитрами.

В майбутньому розділ буде розширено документальними фото із зони АТО від кращих фотографів, що працювали і продовжують працювати на сході.

СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО

Розділ буде реалізовано інсталяцією з неону і металу, що пронизуватиме всю експозицію живопису, кераміки, плакатів. Серед авторів будуть предаставлені майстри і митці сучасної України. Вже узгоджено, що до виставки увійдуть роботи Руслана Калмикова, Леся Панчишена, Андрія Єрмоленко, Богдана Кухарського, Закентія Горобльова, Сергія Радкевича, Георгія Ку, Юри Єфанова, Аліни Гаєвої. Перелік митців буде поповнюватися.

Довідково про проект

Ми – команда благодійного фонду «Вільні UA», Тарас Тополя, Аліна Гаєва, Катерина Нечаєва, Сергій Вусик, Руслан Горовий, Лесь Панчишин.

Протягом півтора року, з Вашої підтримки, ми допомагаємо українським солдатам на передовій. Станом на сьогодні це мільйони гривень і сотні врятованих життів, завдяки медикаментам, тепловізорам, бронежилетам, які були придбані на зібрані кошти. Однак попереду у нас іще одна, спільна і надзвичайно важлива місія!

Наша команда прагне познайомити світ із достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на Донбасі.

НАРОДЖЕННЯ ІДЕЇ

Взимку 2015-го, коли йшли запеклі бої за Донецький аеропорт, а згодом і за Дебальцево, в Радбезі ООН в Нью-Йорку скликалися екстренні засідання, на яких російські дипломати цинічно спотворювали факти і подіїї, а вся Україна переживала чи не найважчі часи сучасної історїї, виникла ідея виставки «Ukraine EXIST».

Саме тоді ми зрозуміли, що життєво необхідно почати знайомити світ з достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на сході України. Потрібно негайно надолужити втрачені місяці і роки, протягом яких Україну ідетнифікували здебільшого з Чорнобильскою катастрофою і Радянським минулим.

Одразу спала на думку Штаб-квартира ООН в Нью-Йорку, як найліпше місце, щоб почати, і в майбутньому розвинути проект до повноцінної інформаційної кампанії. Сьогодні ми вважаємо, що час настав!

НАМ ПОТРІБНА ТВОЯ ДОПОМОГА

Ініціатива виставки «Ukraine EXISTS» знайшла повну підтримку в Міністерстві Закордонних справ України, а також Місії України при ООН. Тепер ми звертаємося і за твоєю допомогою.

Для реалізації нашої Великої ідеї потрібні кошти. Тут кожен може стати корисним і кожна гривня може зіграти вирішальну роль!

Кожен доброчинець буде вписаний до книги (brand-book) проекту, яка буде надрукована після закриття виставки! А найщедріші отримають особливу подяку.

Деталі – на сайті biggggidea.com

22 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України