chrome firefox opera safari iexplorer

Як читати по одній книзі в тиждень

30 листопадаа 2015 о 10:31
weloveua.com

Про користь від читання знає кожен, але змусити себе читати щодня навряд чи багато хто здатен. Якщо ви не можете викроїти час для читання книг, якщо куплені вами книги продовжують припадати пилом на полицях, скористайтеся порадами, які допоможуть вам зрозуміти, як читати більше.

1. Складіть план читання

Визначте книгу, з якою будете працювати. Це допоможе вам слідувати меті, так як у багатьох з нас список книг на читання поповнюється швидше, ніж тане.

2. Грамотно обирайте книгу

Беріться за те, що цікаво саме вам. Пам’ятайте про правило 50 сторінок, згідно з яким, якщо книга не цікава на початку, то навряд чи вона стане цікавою далі.

3. Поділ на невеликі кроки

Завдання прочитати товсту книгу за один тиждень може виглядати дещо страшно, діліть звичайну кількість сторінок на шість днів (один день – відпочинок для голови). Таким чином, 300-сторінкова книга ви читатимете всього по 50 сторінок на день, що звучить не так страшно і важко.

4. Спеціальний час

Головна перешкода для всіх подібних починань – постійний брак часу. Тому виділіть спеціальний час в своєму розпорядку, який буде призначений саме для читання.

5. Гнучкість графіка

Не кожна книга містить в собі 300 сторінок. Можуть бути й значно більш товсті книги, здолати які за тиждень просто неможливо. В такому випадку компенсуйте відставання одним або декількома тоншими виданнями, залишаючись таким чином в руслі графіка без збитку для сприйняття прочитаного.

6. Читайте в будь-який вільний момент

Будьте готові прочитати пару сторінок в будь-яку хвилину. Не прагніть одержувати інформацію великими порціями.

7. Читайте те, що вам цікаво

Якщо ви займаєтеся улюбленою справою і дізнаєтеся нову інформацію на цікаву для вас тему, то процес читання проходить легко і непомітно.

25 жовтня

Інші дати
Народився Василь Скуратівський
(1939, хутір Великий Ліс Житомирської обл. - 2005) - український письменник, журналіст. етнограф. Автор книг "Берегиня", "Вінець", "Український рік", "Мамина молитва" та ін.
Розгорнути
Народився Султан Амет-Хан
(1920, м.Алупка, АРК – 1971) – видатний радянський льотчик-випробувач, двічі Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Карп Трохименко
(1885, с. Сущани, Київська область - 1979) – український художник. Автор циклу картин «Моя рідна Батьківщина», розписів церков.
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України