chrome firefox opera safari iexplorer

Українські театри покажуть вистави європейцям

05 грудня 2015 о 12:16
cultprostir.ua

«Український театральний шоу кейс» триватиме у Києві з 3 по 6 грудня. Подія ініційованаЄвропейською Театральною Конвенцією в рамках програми «Театр, Свобода, Діалог: Інтеграція в європейську мережу театрів з України та Білорусі 2015».

На учасників шоу кейсу чекає ряд воркшопів, панельних дискусій, а також 8 вистав від українських театрів, серед яких: Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, театр «Дах», Київський академічний молодий театр, Театр нової драми на Печерську. В рамках події до Києві приїдуть 27 представників з 7 країн Європи.

Національний театр імені Івана Франка презентує 2 вистави : «MORITURI TE SALUTANT» та «Eрік XIV». Художній керівник театру Станіслав Мойсеєв прокоментував: «Кроки, які направлені на встановлення  партнерських, творчих взаємовідносин між Європейською Театральною Конвенцією та українськими театрами  є дуже позитивним моментом. Це починає розвивати можливості  українського театру з інтеграції в європейський простір. Крім того, це можливість для українських театрів приєднатись до ЄТК, що в свою чергу дає певні преференції членства згідно статуту і  відкриває шлях до створення спільних проектів, реалізації навчальних програм».

Також в рамках шоу кейсу відбудуться покази вистав «Собача будка. Вид зверху. Вид знизу» театру «Дах», «Вій» та «Підступність і кохання» від Київського академічного молодого театру та інших.

Панельна дискусія «Театральна система України: реалії та перспективи» пройде 4 грудня. Окрім цього, засновники Білоруського Вільного Театру проведуть воркшоп для українських театральних діячів.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі