chrome firefox opera safari iexplorer

Олена Підгрушна прийшла п'ятою у мас-старті в Рупольдингу

11 січня 2016 о 14:15
unian.net

Лідер української жіночої збірної з біатлону Олена Підгрушна фінішувала п'ятою під час мас-старту у Рупольдингу, Німеччина.

Українська біатлоністка ідеально пройшла усі вогневі рубежі, не допустивши жодного промаху. Переможницею гонки стала німкеня Лаура Дальмаєр, другою фінішувала французька біатлоністка Марі-Дорен Абер, третьою — норвежка Тіріл Екхоф.

Ще дві українські біатлоністки — Юлія Джима та Ольга Абрамова — прийшли до фінішу на 11-му та 26-му місцях відповідно.

Четвертий етап Кубка світу з біатлону у Рупольдингу виявився доволі успішним для Олени Підгрушної, яка у трьох гонках цього етапу фінішувала у топ-10. Наразі українська спортсменка займає 8 місце у загальному заліку найсильніших біатлоністок світу.

Нагадаємо, 10 січня, український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував четвертим під час чоловічого мас-старту, продемонструвавши найкращий у кар'єрі результат.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Спорт в Україні

14 грудня

Інші дати
Народився Данило Апостол
(1654, с.Великі Сорочинці, Полтавська область - 1734) — український військовий і державний діяч кінця 17 — першої половини 18 століття, гетьман Лівобережної України в 1727—1734 роках.
Розгорнути
Народився Михайло Старицький
(1840, с.Кліщинці, Черкаська область – 1904) – українського письменника, режисера, театрального і громадського діяча. Він - автор п'єс «Богдан Хмельницький», «Маруся Богуславка», «Різдвяна ніч», «За двома зайцями».
Ніч яка, Господи, місячна зоряна, Видно, хоч голки збирай, Вийди, коханая, працею зморена, Хоч на хвилиноньку в гай! Сядем укупочці тут під калиною, І над панами я пан! Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею Стелиться в полі туман. (Михайло Старицький)