chrome firefox opera safari iexplorer

Cтартувала акція «7 чудес України: історичні міста та містечка». УМОВИ

01 березня 2016 о 15:35

Оргкомітет всеукраїнської акції «7 чудес України» оголосив сьогодні умови наступного етапу цієї акції, під час якого обиратимуть найбільш значимі історичні міста та містечка.

Як повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко під час прес-конференції у Києво-Печерському заповіднику, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» - це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Він нагадав, що у попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).

У новій акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, візьмуть участь ті міста та містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє історико-архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Уся інформація про перебіг акції буде оприлюднюватися на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua

Етапи проведення акції

І етап (1 березня — 1 червня 2016 року): прийом заявок на участь в акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

* Інформацію з описом об’єкта (місцезнаходження, історична значимість, сучасний стан міста, туристична інфраструктура), фотографіями та відповідними координатами надсилати на електронну адресу організаторів: info@7chudes.in.ua

ІІ етап (1 червня – 25 вересня 2016 року): оголошення Оргкомітетом за участі експертної ради 21 фіналіста акції. Презентації цих об’єктів та прес-тури. Інтернет-голосування на офіційному сайті. Анкетування ста експертів.

ІІІ етап: підведення підсумків акції за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – 7chudes.in.ua.

«Рідна країна»

29 березня

Інші дати
Марія Вольвач
1841 – українська поетеса, письменниця, громадсько-культурна діячка.
Розгорнути
Народилася Марійка Підгірянка
1891 – Марійка Підгірянка (Марія Ленерт-Домбровська) – українська поетеса, педагог. Авторка збірки поезій «Відгуки душі», поеми «Мати-страдниця», книжок для дітей «Вертеп», «Святий Миколай на Підкарпатській Русі», «Малий Василько», «Кравчиня Маруся», «Юркова мандрівка», «Зайчик і Лисичка», байок, казок, пісень, загадок.
«Спіть, діточки, спіть, Віченька стуліть ! Дрібен дощик стукотить, Вікнам казку гомонить… Дрібен дощик пада там, А тут тихо, тепло нам. При матусі рідненькій, У світличці чистенькій. Спіть, діточки, спіть. Віченька стуліть» (Марійка Підгірянка)
Розгорнути