Українка стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики

12 квітня 2016 о 16:17

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який триває у норвезькому Фьорде, українка Юлія Паратова здобула срібну нагороду.

Титул віце-чемпіонки континенту Юлія виборола у ваговій категорії до 53 кг, повідомляє Еспресо.TV.

У першій вправі — ривку — наша спортсменка підняла 94 кг, у поштовху — 108 кг, набравши в сумі 202 кг.

Чемпіонкою стала румунка Крістіна Йову — 210 кг у сумі, а бронзовою призеркою — латвійка Ребека Коха — 198 кг.

Зазначимо, що Паратова не змогла захистити титул чемпіонки Європи — минулого року Юлія виграла першість Старого Світу в грузинському Тбілісі.