chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України здобула другу перемогу на ЧС з хокею

19 квітня 2016 о 15:24
gazeta.ua

Збірна України з хокею здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в Дивізіоні ІВ. Наша команда впевнено розібралася з господарями турніру хорватами — 4:1.

Уже в першому періоді українська команда двічі вразила ворота суперника, чим суттєво полегшила собі завдання.

Незважаючи на те, що гості отримали шайбу в роздягальню, це навпаки завело «синьо-жовтих». Підопічні Олександра Савицького через шість хвилин після початку другої 20-хвилинки відзначилися ще двічі.

Наші володіли незаперечною перевагою до фінальної сирени, але рахунок так і залишився незмінним.

Свій наступний матч збірна України проведе 20 квітня з Естонією.

Україна — Хорватія — 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)