chrome firefox opera safari iexplorer

Українські тенісистки отримали суперника по Кубку Федерації

21 червня 2016 о 11:54

Українки проведуть матч першого раунду в Другій світовій групі. Українки задоволені жеребом btu.org.ua Жіноча збірна України з тенісу дізналася суперника по матчу першого кола Другої світової групи Кубка Федерації.

За підсумками жеребкування, яке пройшло в Хорватії, українки зіграють зі збірною Австралії. Цей поєдинок відбудеться вже в наступному році — проведення матчів заплановано на 11 і 12 лютого. Зустріч пройде в Україні.

Жеребкування Другої Світової групи

Росія – Тайвань (в Росії)

Румунія – Бельгія (у Бельгії)

Австралія – Україна (в Україні)

Італія – Словаччина (в Італії)

«То що граємо вдома, це відмінно. Австралія звичайно не сама проста команда, але, думаю, і не найгірший варіант серед тих, хто був», — зазначила українська тенісистка Катерина Бондаренко. Раніше українки тричі грали проти австралійської збірної і здобули дві перемоги при одній поразці. Останній матч між командами відбувся у 2011 році — Україна завдяки Ользі Савчук здобула вольову виїзну перемогу.

22 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути