chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» і «Шахтар» — у чвертьфіналі Кубка України

27 жовтня 2016 о 14:35
onlyfootball.at.ua

Останні путівки до чвертьфіналу Кубка України з футболу дісталися чинному володарю трофею донецькому «Шахтарю» та київському «Динамо».

«Гірники» на «Арені Львів» у середу обіграли в 1/8 фіналу «Олександрію» — 2:1, а «біло-сині» на засніженому полі столичного НСК «Олімпійський» у додатковий час вирвали перемогу у луганської «Зорі» — 5:2 (основний час — 2:2), повідомляє Укрінформ.

У жеребкуванні ¼ фіналу Кубка України, яке відбудеться 27 жовтня у столичному Будинку футболу, візьмуть участь «Шахтар», «Динамо», «Ворскла», «Дніпро», «Іллічівець», «Нафтовик-Укрнафта», «Полтава» та МФК «Миколаїв».

Результати матчів 1/8 фіналу Кубка України:

«Полтава» — «Карпати» (Львів) — 2:1

голи: Олексій Ковтун (4-та хвилина), Євген Трояновський (42) — Габріель Окечукву (54);

«Верес» (Рівне) — «Ворскла» (Полтава) — 0:1

гол: Юрій Коломоєць (34);

«Десна» (Чернігів) — «Дніпро» — 0:0 (по пенальті — 6:7);

«Іллічівець» (Маріуполь) — «Сталь» (Кам'янське) — 1:1 (по пенальті — 4:2)

голи: Денис Кожанов (51) — Еріксон Дансо (7);

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) — «Волинь» (Луцьк) — 2:1

голи: Євген Пасич (18), Геннадій Пасич (72) — Редван Мемешев (82, з пенальті);

МФК «Миколаїв» — «Оболонь-Бровар» (Київ) — 0:0 (5:4 — по пенальті);

«Динамо» (Київ) — «Зоря» (Луганськ) — 5:2 (у додатковий час)

голи: Дерліс Гонсалес (14, 97), Віктор Циганков (65), Жуніор Мораэс (101, з пенальті, 119, з пенальті) — Рафаель Форстер (21, з пенальті), Михайло Сіваков (89);

«Шахтар» (Донецьк) — «Олександрія» — 2:1

голи: Сергій Басов (13 — автогол), Марлос (90+2) — Роман Яремчук (90+4).