chrome firefox opera safari iexplorer

Як українці утримують «воюючого» Президента

13 березня 2017 о 13:40
korrespondent.net

В рамках проекту Громадського руху «Рідна країна» під назвою «#Нашбюджет — під громадський контроль!» продовжуємо моніторити бюджетні видатки на владу. Наразі готові поінформувати про «оптимізоване» утримання «воюючого» Президента та його команди у поточному році.

Нагадаю, що першими на відповідні інформаційні запити щодо бюджетного фінансування у 2017 році відзвітувалися чиновники Кабінету Міністрів. Ми вимагали оприлюднити інформацію про штатний розпис Секретаріату Кабінету Міністрів, заробітну плату та премії його працівників, а також — структуру видатків цієї установи на 2017 рік, починаючи від коштів, що виділяються на капітальні ремонти, рекламну чи іншу діяльність команди Гройсмана. Адже беззаперечним лідером владного марнотратства у 2017 році є Секретаріат Кабміну, бюджетне фінансування якого збільшили більш ніж удвічі, в порівнянні з попереднім роком. Проте чиновники Кабміну станом на 24 січня 2017 року не змогли надати штатний розпис і пояснити бюджетні видатки, які передбачені на них у поточному році, бо штатний розпис Секретаріату КМУ на 2017 рік «ще формується», а його кошторис ще «не затверджений». Отож, чекаємо, поки «затвердять»…

Тепер надійшла відповідь від Державного управління справами при Президентові України. Не буду перевтомлювати зайвими пʼяти-шестизначними цифрами, лише нагадаю, що на ДУСю в цьому році виділили 2 млрд 96 млн 356 тис. грн. Це на 728 млн 246 тис. грн більше, ніж торік.

На обслуговування Президента та його Адміністрації у цьому році передбачено 746 млн 629 тисяч 800 гривень, що на 272 млн 125 тисяч 300 гривень більше ніж у минулому році!

Також цікаво, що утримання «Феофанії» і ще двох медичних відомчих закладів коштують українському народу усього … 642 млн 714 тисяч 600 гривень! У 2016 році було на 212 млн гривень менше… Мабуть, лікують Насірова і друзів Президента вже «по-новому»!

Також наш «воюючий» (чи торгуючий?) Президент збільшив порівняно з минулим роком видатки на утримання своїх резиденцій «Залісся», «Синьогора» та лісового господарства «Білоозерське» на 20 млн 142 тисячі гривень, до 55 млн 560 тисяч гривень у 2017 році.

А на утримання дач і будинків друзів та родичів Кучми, Ющенка, Януковича і Порошенка в «Кончі-Заспі», «Пущі Водиці» тощо передбачив  83 млн 403 тисячі 900 гривень (у 2016-му було 73 млн 816 тисяч 300 гривень).

Тут згадалися патріотичні народних депутатів про те, що ХТО ГОЛОСУВАВ ЗА БЮДЖЕТ- ТОЙ ГЕРОЙ І «ЗА» ПРОСТИЙ НАРОД...

P.S.

Водночас моя Постанова про перетворення так званих VIP-медичних закладів сімей керівників КПУ та всієї влади часів Незалежності для потреб лікування та реабілітації учасників АТО не проголосована!..

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути