chrome firefox opera safari iexplorer

«Київська фортеця» 18 травня долучиться до Міжнародного дня музеїв

16 травня 2017 о 12:22
blog.i.ua

«Київська фортеця» з нагоди Міжнародного дня музеїв 18 травня 2017 року спільно з ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест» презентує цікаву програму заходів.

За словами гендиректора НІАМ «Київська фортеця» Оксани Новікової-Вигран, програма буде розрахована на дітей та дорослих.

«Програма для дітей починається о 15:30 – після уроків, щоб в ній могли взяти участь діти різного віку. О 19:00 розпочинається програма для дорослих, яка включає до себе, так звану «Ніч у Музеї». У минулому році ми вперше разом з JoyFest провели подібний захід. Гості Музею мали нагоду потрапити на інтерактивну екскурсію до Косого капоніру, побачити його «справжніх» в’язнів і навіть доторкнутися до них. В цьому році програму «Ніч в Музеї» буде розширено. Гості почують не одну, а одразу дві розповіді про події, пов`язані з Київською Фортецею», — зазначає пані Оксана.

Програма заходів до Міжнародного Дня Музеїв
18 травня 2017 року

15:30 — Програма для дітей «Барон Мюнхгаузен в Київській фортеці» – адмінкорпус, 1-й поверх
Вхід вільний.
16:00 – 16:25 — Показ фільму «Той самий Мюнхгаузен» про перебування Барона Мюнхгаузена в Києві та в Київській фортеці.
16:30 — Конкурс малюнків кульковими ручками «Намалюй Мюнхгаузена у Київській фортеці». Кращі малюнки будуть експонуватися у Фортеці протягом тижня.
17:00 – «Малюємо Київську фортецю разом» – колективний малюнок на великому аркуші паперу – залишається на згадку у фондах Музею.
17:45 — Екскурсія до Музею.

Під час обох програм буде працювати фотозона «Той самий Мюнхгаузен».

НІЧ У МУЗЕЇ

19:00 – 20:30 і 20:30-22:00 — Театр «Маскам Рад» і Київська Фортеця представляють Інтерактивну екскурсію по Київській Фортеці «Прогулянка з Бароном і Баронесою фон Мюнхгаузен». Початок екскурсії в театрально-виставковій залі адмінкорпусу, 1-й поверх.

У програмі святкової екскурсії:

  • Дивимося ексклюзивний фільм «Барон Мюнхгаузен в Київській фортеці» про пригоди справжнього, а не легендарного Барона Мюнхгаузена
  • Гуляємо по Київській Фортеці з Бароном Мюнхгаузеном
  • Танцюємо разом з Баронесою Мюнхгаузен
  • Фотографуємося у фотозоні «Той самий Мюнхгаузен»
  • Слухаємо інтерактивну радіоекскурсію по Косому капоніру
  • Заходимо до камер для політв'язнів Косого капоніру, включаючи камеру смертників, торкаємось речей політв'язнів, які зберегли їхній дух...

Таке можливо тільки раз на рік — в Міжнародний день музеїв у програмі «Ніч в Музеї", — запевняють організатори.

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі