11 березня 2018 о 10:16
tenews.org.ua
Це шоста нагорода української команди за два дні змагань, — пише Погляд.

У другий змагальний день на зимових Паралімпійських іграх-2018 у Пхьончхані українці змагаються у єдиному виді програми.

У лижних перегонах на дистанції 15 км сидячи перемогу здобув український спортсмен Максим Яровий. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

28-річний українець Максим Яровий подолав дистанцію за 48 хвилин 23,5 секунд. Американця Деніела Кноссена наш спортсмен випередив на 43 секунди, а бронзового призера Сін Уй Хюна (Корея) — на 51 секунду.

Ше один українець, дебютант Паралімпіади Тарас Радь показав 7-й результат.

Зазначимо, у суботу українці здобули 5 медалей Паралімпіади. Золото Максима Ярового — це шоста нагорода збірної. Тепер в активі українців 2 золоті, 1 срібна і 3 бронзові нагороди.