chrome firefox opera safari iexplorer

Мешканці міста Умань вибороли право на чисте повітря

13 листопада 2018 о 16:26
04744.info

Громадський рух «Рідна країна» підтримав мешканців міста Умань в боротьбі за чисте повітря. Нагадаємо, що влітку 2018 року в місті виникла небезпечна екологічна ситуація, пов’язана з роботою асфальтних заводів, які розташовані поряд з житловими будинками.

Мешканці мікрорайону, в якому розміщується виробництво асфальту, звернулись до місцевої влади та природоохоронних органів з проханням втрутитись в ситуацію та змусити підприємців припинити отруювати місцеве населення шкідливими викидами.

Громадський рух «Рідна країна» також звернувся з аналогічною вимогою до Міністерства екології та природних ресурсів України, на яку нещодавно було отримано відповідь.

Згідно листа Мінекології, Державною екологічною інспекцією Центрального округу було здійснено перевірку діяльності асфальтових заводів ТОВ «Уманьдорбуд», ТОВ «Авангард» та ТОВ «ШРБУ-48».

Очікувано, що за результатами перевірки були виявлені порушення природоохоронного законодавства, тож підприємцям були видані приписи на їх усунення, а керівників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Одному з підприємств також загрожує відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а також призупинення виробничої діяльності до належного виконання природоохоронного законодавства.

Громадський рух «Рідна країна» разом з мешканцями мікрорайону міста Умань буде й надалі слідкувати за ситуацією та виконанням усунення порушень.

Розділи: Суспільство

19 лютого

Інші дати
Клим Чурюмов
1937 – легендарний український астроном, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко та Чурюмова-Солодовнікова.
Розгорнути
Народився Костянтин Ушинський
(1824, м.Тула, Росія - 1870), визначний російський педагог українського походження, один з засновників педагогічної науки в Росії.
«Народ без народності - тіло без душі» (Костянтин Ушинський)
Розгорнути
Народилась Катерина Скаржинська
(1853, м. Лубни Полтавської обл. - 1932) - українська поміщиця, меценатка, фундаторка першого приватного краєзнавчого музею, народної школи, бібліотеки, аматорського українського театру. її коштами на Лубенщині проводилися археологічні розкопки.
Розгорнути
Народилася Марфа Паторжинська-Снага
(1899-1981), українська піаністка і педагог, заслужений діяч мистецтв України. Дружина Івана Паторжинського.
Розгорнути