chrome firefox opera safari iexplorer

Мешканці міста Умань вибороли право на чисте повітря

13 листопада 2018 о 16:26
04744.info

Громадський рух «Рідна країна» підтримав мешканців міста Умань в боротьбі за чисте повітря. Нагадаємо, що влітку 2018 року в місті виникла небезпечна екологічна ситуація, пов’язана з роботою асфальтних заводів, які розташовані поряд з житловими будинками.

Мешканці мікрорайону, в якому розміщується виробництво асфальту, звернулись до місцевої влади та природоохоронних органів з проханням втрутитись в ситуацію та змусити підприємців припинити отруювати місцеве населення шкідливими викидами.

Громадський рух «Рідна країна» також звернувся з аналогічною вимогою до Міністерства екології та природних ресурсів України, на яку нещодавно було отримано відповідь.

Згідно листа Мінекології, Державною екологічною інспекцією Центрального округу було здійснено перевірку діяльності асфальтових заводів ТОВ «Уманьдорбуд», ТОВ «Авангард» та ТОВ «ШРБУ-48».

Очікувано, що за результатами перевірки були виявлені порушення природоохоронного законодавства, тож підприємцям були видані приписи на їх усунення, а керівників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Одному з підприємств також загрожує відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, а також призупинення виробничої діяльності до належного виконання природоохоронного законодавства.

Громадський рух «Рідна країна» разом з мешканцями мікрорайону міста Умань буде й надалі слідкувати за ситуацією та виконанням усунення порушень.

Розділи: Суспільство

12 грудня

Інші дати
Народився Андрій Мельник
(1890, с.Воля Якубова, Львівська область – 1964) – військовий і політичний діяч, полковник армії УНР, голова Проводу ОУН.
Розгорнути
Народився Леонід Биков
(1928, с.Знаменське, Донецька область - 1979) — український актор, режисер і сценарист.
«Как же вы не заметили? Мы же сегодня над моей Украиной дрались... А воздух? Другой. А небо? Голубее. А земля – зеленее». (з кінофільму «В бой идут одни старики»)
Розгорнути