chrome firefox opera safari iexplorer

Салон авторської ляльки «Київська казка»

Дата події:19-22 травня 2011 р.
Місце події:Київ, Український дім
Більше про подію:

Виставкова програма Салону буде складатися з кількох блоків:

  • авторські експозиції майстрів художньої ляльки, реставраторів, а також роботи творчих об'єднань, експозиції тематичних галерей, виставка-ярмарок авторських ведмедів Тедді;
  • міжнародний виставковий проект «Ляльки світу», представлений дипломатичними представництвами різних країн;
  • міжнародний благодійний проект «Зіркові ляльки творять добро», у рамках якого яскраві особистості сучасної України будуть представлять власні роботи, а також створені в співдружності з відомими майстрами.

Крім того, під час роботи Салону на Майдані незалежності створять найбільшу в світі текстильну ляльку ручної роботи та проведуть низку майстер-класі з виготовлення і декорування ляльок.

Також рамках програми «Київської казки» будуть присуджені Гран-прі в номінаціях «Кращий художник-лялькар Салону» і «Кращий майстер-теддіст Салону».

21 лютого

Інші дати
Ігор Шамо
1925 – український композитор. Однаково успішно виступав у цілком різних видах, формах і жанрах музичної творчості. Народний артист України. Автор музики до гімну столиці – пісні «Києве мій»
Розгорнути
Володимир Малик (Сиченко)
1921 – український письменник, автор пригодницьких та історичних творів: «Посол Урус-шайтана», «Фірман султана», «Чорний вершник», «Шовковий шнурок», що склали тетралогію «Таємний посол»; «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.
Розгорнути
Міжнародний день рідної мови
«Рідна мова дається народові Богом, а чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів». Василь Захарченко
Розгорнути
Народився Дмитро Нитченко (Чуб)
(1905, м. Зіньків Полтавської обл. - 1999) - український письменник, педагог, громадський діяч. Активний представник української діаспори в Австралії. Автор збірки оповідей "Живий Шевченко", книжок "Стежками пригод" та "Слідами Миклухи-Маклая", багатьох оповідань, віршів, нарисів про подорожі.
Розгорнути
Народився Вікентій Хвойка
(1850, с.Семин, Чехія - 1914) - український археолог чеського походження. Відкрив пам'ятки трипільської культури в селах Трипілля, Жуківці, Стайки на Київщині, зробив класифікацію пам'яток і встановив час її виникнення (4–3 тис. до н. е.).
Розгорнути
Народився Дмитро Мілютенко
(1899, м. Слов"янськ - 1966), український актор, народний артист СРСР. Ролі: Пузир ("Хазяїн" Карпенка-Карого), Хлопов ("Ревізор" Гоголя), Часник ("В степах України" Корнійчука).
Розгорнути