chrome firefox opera safari iexplorer

Показ документально-музичного фільму «Мрії про минуле»

Дата події:11 липня 2011 о 19:00
Місце події:Київ, кінотеатр «Київ»
Більше про подію:

Кіноклуб «Сінематограф-3000» за сприяння Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта (США) буде представляти документальну кіноповість «Мрії про минуле» — режисерів: Олега ТІМОФЄЄВА та Сабіни ГЬОЛЬЦ (США).

У фільмі звучить давня українська музика різних музичних колективів та надані інтерв'ю із знаними музикознавцями (професорами консерваторії: Н. А. Герасимової-Персидської й С. М. Шабалтіна та композитором Д. Перцевим, кобзарем і заслуженим артистом України Т. Компаніченком, музичним майстром С. Тихоненком, керівником Львівського фестивалю давньої музики Р. Стельмащуком…), які досліджують та пропагують українську старовинну музику.

Цікаво, що і сам Олег Тимофєєв, є діючим музикантом (лютніст, гітарист) та фахівцем, якраз, у жанрі виконавства старовинної музики. Варто зазначити, що постійні відвідувачі кіноклубу, вже знайомі з режисерськими роботами пана Олега та пані Сабіни.

У березні минулого року, на суд глядачів, була представлена кінострічка «FRAUTSCHI» — про видатного російського гітариста і неперевершеного педагога Каміла ФРАУЧІ. До речі, учасників зазначеного дійства очікує приємна несподіванка, музиканти, безпосередньо у кінозалі виконають кілька старовинних музичних творів…

Тож – хто зацікавився наданою інформацією, прохання, підтвердити свою присутність на кінозаході, тому що, кількість місць обмежена (зала розрахована на сто глядачів)… Запитати – Володимира БОЙКА (конт. тел. 066-41-034-81).

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути