chrome firefox opera safari iexplorer

Сінематограф-3000 представляє фільм «Катинь»

Дата події:07 квітня 2011 о 19:00
Місце події:Київ, Культурний центр «Кінотеатр Київ», зала «Сінематика», 3-й поверх.
Більше про подію:

Кіноклуб «СІНЕМАТОГРАФ-3000»  представляє знакову картину класика польського кінематографу Анджея Вайди «Катинь».

Ця картина безпрецедентна в історії польського кіно. В ній розкривається історична правда про трагічні події Другої світової війни: понад 14 тисяч польських офіцерів було інтерновано осінню 1939 року на територію СРСР.

У 1943 році, через два роки після окупації німецькими військами західних районів СРСР, з'явилися жахливі повідомлення про те, що співробітники НКВС таємно розстріляли в 1940 році польських офіцерів в Катиньському лісі, що простягнувся в 14-ти кілометрах на захід від Смоленська.
В свою чергу ж, радянська спеціальна комісія вже у 1944 році широко апелюючи до світової спільноти, цинічно звинуватила в розстрілі поляків німецькі спецслужби.

Безкоштовний показ фільму відбудеться: 7 квітня (четвер) 2011 р. об 19 год. у Культурному центрі «Кінотеатр Київ», зала «Сінематика», 3-й поверх.

Вхід за запрошеннями. У разі Вашої зацікавленості зателефонуйте координатору: Володимирові Бойку
(066-41-034-81;  278-71-93)

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути