chrome firefox opera safari iexplorer

Зібрані на «Бандерштаті» кошти віддадуть армії

04 серпня 2014 о 17:35
zik.ua

У Луцьку упродовж трьох днів – 1-3 серпня – тривав VIII фестиваль українського опору «Бандерштат», який цьогоріч відзначився небаченим до цього часу розмахом. На сцені виступили близько 40 гуртів. Щодня захід збирав близько трьох тисяч відвідувачів. Усі кошти, зібрані під час фестивалю, скерують на підтримку українського війська.

 

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Лариси Літвіцької...

«Кошти, які ми здобудемо на цьому фестивалі – передамо батальйону «Айдар», що сьогодні воює у Луганській області, – повідомив організатор фестивалю «Бандерштат» Ігор Гузь. – У складі «Айдару» чимало волинян. На жаль, уже маємо втрати серед наших земляків – загинуло четверо мешканців Волині. А ще головною темою фестивалю ми обрали перезавантаження країни».

До речі, серед гостей фестифалю були представники керівництво батальйонів «Азов» та «Айдар».

Три дні тривали концерти, патріотичні забави для молоді і дітей. А найактивніші учасники фестивалю у дискусіях із політиками, журналістами і громадськими діячами аналізували ситуацію на Сході, шукали нові шляхи розвитку країни й дебатували: чи доречними сьогодні є розваги і фестивалі?

 «Коли смерть ходить Україною, ми намагаємось утвердити життя тут», – аргументували потребу проводити заходи патріотичного скерування відвідувачі «Бандершату».

«Я слухав, що сьогодні обговорює молодь. Більшість із цих людей вже завтра знову працюватиме у різноманітних волонтерських рухах, до яких належить, – поділився враженнями від фестивалю один із його гостей, генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов. –  На мою думку, життя мусить тривати, але ми повинні допомагати армії – у міру своїх можливостей, хто, як може.  Ми повинні пам’ятати: так, на Сході війна, але тут – життя».

Джерело: Zik.ua
Розділи: Новини культури

21 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Орлик
(1672, м. Косут, тепер - Білорусь – 1742) – Гетьман України в 1710 – 1742 роках (у вигнанні). При обранні гетьманом в квітні 1710 року складає «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», які пізніше дістали назву Конституція Пилипа Орлика – одна з перших конституцій Європи. Нею Пилип Орлик зобов'язувався обмежити гетьманські прерогативи, зменшити соціальну експлуатацію, зберегти особливий статус запорожців і боротися за політичне й церковне відокремлення України від Росії.
Ми не можемо незворушно дивитися на страждання нашої милої Вітчизни, бачити порушення її прав за стількома пунктами. Ми не будемо діяти керуючись почуттям помсти, а навпаки – згідно зі справедливістю та правом, що дозволяє кожному боронити свою власну справу та свою власну мету» (Пилип Орлик)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі