chrome firefox opera safari iexplorer

Зібрані на «Бандерштаті» кошти віддадуть армії

04 серпня 2014 о 17:35
zik.ua

У Луцьку упродовж трьох днів – 1-3 серпня – тривав VIII фестиваль українського опору «Бандерштат», який цьогоріч відзначився небаченим до цього часу розмахом. На сцені виступили близько 40 гуртів. Щодня захід збирав близько трьох тисяч відвідувачів. Усі кошти, зібрані під час фестивалю, скерують на підтримку українського війська.

 

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Лариси Літвіцької...

«Кошти, які ми здобудемо на цьому фестивалі – передамо батальйону «Айдар», що сьогодні воює у Луганській області, – повідомив організатор фестивалю «Бандерштат» Ігор Гузь. – У складі «Айдару» чимало волинян. На жаль, уже маємо втрати серед наших земляків – загинуло четверо мешканців Волині. А ще головною темою фестивалю ми обрали перезавантаження країни».

До речі, серед гостей фестифалю були представники керівництво батальйонів «Азов» та «Айдар».

Три дні тривали концерти, патріотичні забави для молоді і дітей. А найактивніші учасники фестивалю у дискусіях із політиками, журналістами і громадськими діячами аналізували ситуацію на Сході, шукали нові шляхи розвитку країни й дебатували: чи доречними сьогодні є розваги і фестивалі?

 «Коли смерть ходить Україною, ми намагаємось утвердити життя тут», – аргументували потребу проводити заходи патріотичного скерування відвідувачі «Бандершату».

«Я слухав, що сьогодні обговорює молодь. Більшість із цих людей вже завтра знову працюватиме у різноманітних волонтерських рухах, до яких належить, – поділився враженнями від фестивалю один із його гостей, генеральний директор медіа-холдингу ZIK Дмитро Добродомов. –  На мою думку, життя мусить тривати, але ми повинні допомагати армії – у міру своїх можливостей, хто, як може.  Ми повинні пам’ятати: так, на Сході війна, але тут – життя».

Джерело: Zik.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі