chrome firefox opera safari iexplorer

7 туристичних маршрутів

АКЦІЯ ТРИВАЄ...

Організаційний комітет акції «7 чудес України» ухвалив рішення, що акція по визначенню семи найкращих туристичних маршрутів буде проходити паралельно з оголошеною 24 березня 2010 року акцією «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» і розглядатиметься як кількарічна.

Причиною такого рішення є слабкий рівень підготовки регіонів до проведення такого роду конкурсу. Більшість з поданих матеріалів не відповідають оголошеним правилам проведення акції.

«Матеріали, які є на сьогоднішній день, засвідчують, що ми лише на початковому етапі формування таких економічно-обґрунтованих і організаційно-підкріплених туристичних маршрутів, які могли би конкурувати, скажімо, з європейськими туристичними маршрутами», — наголошує ініціатор акції Микола Томенко.

Про акцію

Як відомо, у 2007 році за ініціативи Миколи Томенка та його фонду «Справедлива країна» відбулася всеукраїнська акція «7 чудес України», де обиралися найкращі історико-архітектурні пам’ятки нашої держави. У 2007—2008 рр. був проведений другий етап цієї акції – «7 природних чудес України».

За словами голови Оргкомітету Миколи Томенка, метою проведення наступного етапу акції є визначення найбільш привабливих туристичних маршрутів вихідного дня та найкращої туристичної інфраструктури України. «Ця акція дозволить визначити туристичні маршрути, які займуть гостей України на 1-2 дні. ЇЇ мета — сприяти укріпленню іміджу України як цікавої туристичної держави», — вважає Микола Томенко.

Більше інформації можна знайти на сайті www.7chudes.in.ua

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути