chrome firefox opera safari iexplorer

Пошанували і відзначили ВІЙСЬКОВИХ МЕДИКІВ УКРАЇНИ

10 серпня 2023 о 21:52
В День Святого Пантелеймона Поважна Рада із відомих державних і громадських діячів, науковців на чолі з Василем Князевичем відзначили військових та цивільних медиків нашої країни.
В цьому році Громадська відзнака вручалася за самовіддане служіння Українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоровʼя українців, за свободу і незалежність України у війні з російським агресором.
Орден Святого Пантелеймона вважається своєрідним «медичним Оскаром» України, а непроста система відбору і таємне голосування відомих особистостей є важливою й відмінною рисою цієї громадської відзнаки від багатьох інших нагород «за гроші»!
Микола Томенко теж долучився до Пантелеймонівської родини та висловив слова вдячності мужнім ЗАХИСНИКАМ життя ЛЮДИНИ і свободи УКРАЇНИ!
Розділи: Громадянська

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути