![](https://ridna.ua/wp-content/uploads/2023/08/364117131_6510035042398920_5912646558576849504_n-100x75.jpg)
В цьому році Громадська відзнака вручалася за самовіддане служіння Українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоровʼя українців, за свободу і незалежність України у війні з російським агресором.
Орден Святого Пантелеймона вважається своєрідним «медичним Оскаром» України, а непроста система відбору і таємне голосування відомих особистостей є важливою й відмінною рисою цієї громадської відзнаки від багатьох інших нагород «за гроші»!
Микола Томенко теж долучився до Пантелеймонівської родини та висловив слова вдячності мужнім ЗАХИСНИКАМ життя ЛЮДИНИ і свободи УКРАЇНИ!
![](https://ridna.ua/wp-content/uploads/2023/08/366932980_6510035045732253_3446064215013463201_n-100x75.jpg)