chrome firefox opera safari iexplorer

Пошанували і відзначили ВІЙСЬКОВИХ МЕДИКІВ УКРАЇНИ

10 серпня 2023 о 21:52
В День Святого Пантелеймона Поважна Рада із відомих державних і громадських діячів, науковців на чолі з Василем Князевичем відзначили військових та цивільних медиків нашої країни.
В цьому році Громадська відзнака вручалася за самовіддане служіння Українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоровʼя українців, за свободу і незалежність України у війні з російським агресором.
Орден Святого Пантелеймона вважається своєрідним «медичним Оскаром» України, а непроста система відбору і таємне голосування відомих особистостей є важливою й відмінною рисою цієї громадської відзнаки від багатьох інших нагород «за гроші»!
Микола Томенко теж долучився до Пантелеймонівської родини та висловив слова вдячності мужнім ЗАХИСНИКАМ життя ЛЮДИНИ і свободи УКРАЇНИ!
Розділи: Громадянська

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути