chrome firefox opera safari iexplorer

Як додати статтю?

Ви маєте можливість долучитися до наповнення нашого сайту. Для цього Вам необхідно зробити кілька простих кроків:

Крок 1: Зареєструйтеся.

Для цього у верхньому правому кутку головної сторінки натисніть кнопку «Реєстрація» та зазначте свій логін, пароль та e-mail.

Крок 2: Наповнюйте.

Далі Ви зможете за бажанням заповнити свій Профіль та перейти до безпосереднього наповнення рубрик сайту. У верхньому правому кутку з'являться написи «Додати допис, подію, музеї».

Натисніть «дописи», якщо Ви додаєте інформацію у рубрики «Громадська думка», «Здоровий спосіб життя», «Спорт», «Довкілля», «Студентське самоврядування».

Натисність «події», якщо Ви маєте намір додати анонс майбутнього заходу.

Натисність «музеї», якщо у Вас є інформація про музеї України. Прохання у цьому матеріалі зазначити, що варто побачити у даному музеї, його адресу, телефон, графік роботи, ціни квитків та адресу сайту музею (якщо він є).

Бажано було би додати світлину.

Крок 3: Відправте.

Натискаєте кнопку «відправити». Все, що Ви надішлете через цю форму, потрапить на попередній огляд модератора, і лише після схвалення з'явиться у відповідному розділі.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути