chrome firefox opera safari iexplorer

Як додати статтю?

Ви маєте можливість долучитися до наповнення нашого сайту. Для цього Вам необхідно зробити кілька простих кроків:

Крок 1: Зареєструйтеся.

Для цього у верхньому правому кутку головної сторінки натисніть кнопку «Реєстрація» та зазначте свій логін, пароль та e-mail.

Крок 2: Наповнюйте.

Далі Ви зможете за бажанням заповнити свій Профіль та перейти до безпосереднього наповнення рубрик сайту. У верхньому правому кутку з'являться написи «Додати допис, подію, музеї».

Натисніть «дописи», якщо Ви додаєте інформацію у рубрики «Громадська думка», «Здоровий спосіб життя», «Спорт», «Довкілля», «Студентське самоврядування».

Натисність «події», якщо Ви маєте намір додати анонс майбутнього заходу.

Натисність «музеї», якщо у Вас є інформація про музеї України. Прохання у цьому матеріалі зазначити, що варто побачити у даному музеї, його адресу, телефон, графік роботи, ціни квитків та адресу сайту музею (якщо він є).

Бажано було би додати світлину.

Крок 3: Відправте.

Натискаєте кнопку «відправити». Все, що Ви надішлете через цю форму, потрапить на попередній огляд модератора, і лише після схвалення з'явиться у відповідному розділі.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути