chrome firefox opera safari iexplorer

До 2050 року українців може залишитися лише 25 млн

11 листопада 2010 о 15:30

До 2050 року населення України може скоротитися до 25 мільйонів осіб. Про це сьогодні в ході спільної колегії Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту і Донецької облдержадміністрації сказав міністр відомства Равіль Сафіуллін.

Міністр навів дані ООН, згідно з якими до 2050 року населення країни сягне 25-30 мільйонів осіб. Також, згідно з даними міністерства, населення України за 15 років скоротилося з 52 мільйонів осіб до 46 мільйонів. Він акцентував увагу на тому, що в країні негативний приріст населення.

У зв’язку з цим, на сьогодні важливим напрямом діяльності Міністерства Рахіль Сафіуллін вважає «створення доступної спортивної інфраструктури як бази для залучення населення до активного способу життя, спорту».

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути

Новини Дивитися всі