chrome firefox opera safari iexplorer

На Волині запровадили фотополювання

25 листопада 2010 о 00:16

На Волині знайшли альтернативу звичайному полюванню. Процес той самий, адреналіну не менше. Лише рушниці замінили фотокамерами.

Якщо новинка приживеться, за рік-другий фотополювання за прибутковістю зможе позмагатися з зеленим туризмом.

Сигналу зайняти свої місця на спостережних вежах півсотні охочих чекають від шостої ранку. І хоча одягнені мисливці у традиційний камуфляж, рушниці не має жоден. У руках — фотоапарати чи камери. Полювати з ними, та ще й під звук сурми — на Волині тепер модно.

Беруться до справи загінники тварин. Мисливець уже чекає звіра на вишці. Втім, полює дичину фотоапаратом. Той, хто зафіксував найбільше тварин — нагороджується як найкращий мисливець.

Альтернативне полювання гарантує безпеку, в порівнянні із звичайним, яке через недотримання найпростіших правил, іноді коштує людині життя.

«Трагічні випадки бувають, коли мисливці ведуть себе недисципліновано. Вони приїхали, маючи ліцензію, їх повів провідник, розставив по номерах і починається загінка, ніхто не чує, ніхто не бачить, де хто знаходиться, і тоді починаються такі випадки, які не красять ні полювання, ні сам відпочинок», — розповідає начальник Волинського управління лісового і мисливського господарства Володимир Читкайло.

В області кажуть, саме альтернативне полювання для Волині може стати туристичною родзинкою.

«Зимового туриста на Волинь важко чим заманити. Хіба це рибалка підльодна, хіба це мисливство, хіба це прогулянки на санях. У нас немає гір, у нас немає трас, у нас немає курортів, які цілодобово працюють, крім кількох санаторіїв. Тому це напрямок, це серйозний напрямок для Волині», — сказав голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

За матеріалами «Нового каналу» та «24 канал»

 

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути