chrome firefox opera safari iexplorer

Школярам зроблять 2 тижні канікул

21 грудня 2010 о 21:12

Зимові шкільні канікули розпочнуться 27 грудня 2010 року і триватимуть до 9 січня 2011 року включно. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

За інформацією головного управління освіти і науки, під час канікул та новорічних свят на дітей чекатиме цікава програма, а всі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади будуть відкриті для школярів.

У режимі канікулярного часу працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об'єднання, бібліотеки, спортивні зали навчальних закладів міста.

На зимових канікулах у кожному навчальному закладі відбудуться новорічно-різдвяні свята з народними обрядами, фольклорними дійствами, вертепами, карнавалами, іншими розвагами, культурно-мистецькими та спортивно-масовими заходами, наголосили в прес-службі КМДА.

Крім того, повідомили в управлінні освіти, під час канікул школярі відвідають театри, музеї, інші заклади культури і мистецтв, візьмуть участь у міських та всеукраїнських культурно-мистецьких, туристсько-краєзнавчих, фізкультурно-спортивних, екологічних та природоохоронних заходах.

Планується проведення екскурсій та туристичних поїздок Україною.

Діти пільгових категорій отримають новорічні подарунки та запрошення на святкові вистави. На це з бюджету міста виділено 1,5 мільйона гривень.

29 грудня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться міський новорічний бал старшокласників.

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути