Українську Формулу-1 виграв арабський гонщик

31 липня 2011 о 15:54

Пілот арабської команди Abu Dhabi Ахмед Аль Хамель став переможцем Гран-прі України на чемпіонаті світу з перегонів на моторних човнах у класі Формула-1.

32-річний гонщик здобув першу перемогу у цьому році і четверту в кар'єрі. В попередньому Гран-прі, який проходив в Росії, спортсмен участь не брав через дискваліфікацію.

Друге місце посів лідер загального заліку американець Джей Прайс з команди Qatar. Третім прийшов фін Семі Селіо з італійської команди Mad Croc F1. Церемонія нагородження відбулася ввечері 30 липня.

Нагадаємо, що змагання проходили на Київському морі у Вишгороді. За гонками спостерігали більше 60 тисяч чоловік.

Як повідомлялося раніше, Україна не була представлена в змаганнях, бо у нас немає катерів такого класу.

Наступний етап чемпіонату світу відбудеться в Китаї 2 жовтня.