chrome firefox opera safari iexplorer

Мер Львова: Держфінансування Євро-2012 «надкритичне»

10 серпня 2011 о 14:18

Держава не виділила жодної копійки з обіцяних 500 млн гривень на ремонт та реконструкцію доріг Львова до «Євро-2012». Про це сьогодні, 10 серпня, розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу з журналістами.

Зокрема, Андрій Садовий повідомив, що підрядні організації, які виграли тендери та приступили до ремонту доріг у Львові, виконують усі роботи за власний рахунок.

«Нам, як і іншим містам, де буде проводитись турнір з футболу «Євро-2012», держава пообіцяла 500 млн гривень на ремонти доріг. Приїжджав Президент, підтвердив, що усі кошти будуть виділені. Ми провели відповідні тендери. Організації, які перемогли, приступили до робіт. Станом на сьогодні уже виконано робіт на 252 мільйони гривень. Усі ці роботи підрядні організації виконують за власний рахунок. По суті, вони зараз дотують підготовку міста до «Євро-2012», – заявив міський голова, назвавши таку ситуацію з держфінансуванням «надкритичною».

Андрій Садовий також висловив здивування мовчанкою мерів інших міст, зокрема, Донецька та Харкова, які, за його словами, також не отримали коштів на ремонти доріг.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути