chrome firefox opera safari iexplorer

Швейцарія пропонує Україні систему протиповітряної оборони під час Євро-2012

03 серпня 2011 о 10:57

Міністерство оборони України розглядає доцільність використання швейцарської системи протиповітряної оборони Skyguard у ході проведення Євро-2012.

Про це сказано у повідомленні прес-служби Міноборони.

2 липня в Києві відбулася зустріч делегації Повітряних сил Збройних сил України на чолі із заступником командуючого ВР з бойової підготовки, начальником управління бойової підготовки Повітряних сил ВР Віктором Сідашом з аташе з питань оборони при посольстві Швейцарії в Україні Крістофом Бруном, метою якої було ознайомлення з можливостями повітряної системи контролю Skyguard і визначення перспектив подальшого співробітництва.

«Система контролю за повітряним простором Skyguard — це новітня система ППО, розроблена у Швейцарії, що пройшла успішне випробування у 2008 році під час проведення чемпіонату Європи з футболу. Крім того, ми використовуємо її для забезпечення безпеки в повітряному просторі в ході щорічного проведення економічного форуму, що проходить у Давосі», — повідомив Брун.

У свою чергу Сідаш зазначив, що Україна вивчить пропозицію Швейцарії про можливість використання під час проведення в Україні фінальної частини ЧЄ-2012 з футболу.

Нагадаємо, за даними віце-прем'єра Бориса Колеснікова, прямі витрати України на проведення Євро-2012 не перевищать 750 мільйонів доларів.

16 лютого

Інші дати
Андрій Стечинський
1849 – український актор, режисер і драматург. Автор драм «Міщанка», «Чорний Матвій», «Довбуш». Ролі: Макогоненко («Наталка Полтавка»), Стецько («Сватання на Гончарівці»)
Розгорнути
Народився Семен Гулак-Артемовський
(1813, м. Городище Черкаська область - 1873) - український композитор, співак, драматург. Автор першої української опери «Запорожень за Дунаєм».
«Стоїть явір над водою, В воду похилився; На козака пригодонька: Козак зажурився. Не хилися, явороньку, Ще ти зелененький! Не журися, козаченьку, Ще ти молоденький!» (Семен Гулак-Артемовський)
Розгорнути