chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в столиці стртує восьмий Октоберфест

23 вересня 2011 о 11:26

З 23 по 25 вересня на території "Євробазару на Осокорках" пройде Восьмий Київський Октоберфест.

Як повідомляють організатори, Київський Октоберфест — це особлива атмосфера єднання, дружби і свободи, де кожен може виразити себе і порадувати тіло і душу.

Відвідувачів фестивалю чекають ексклюзивні сорти пива з Мюнхена і можливість покуштувати страви німецької кухні: сосиски, тушковану капусту, картоплю-фрі, свинячі реберця.

Крім цього, усі охочі зможуть послухати запальні виступи відомих зарубіжних та українських артистів.

Зокрема, німецького оркестру, груп Леприконси, Диверсанти тощо.

Октоберфест стартує о 17.00 в п'ятницю. Відвідати захід можна з 11.00 до 23.00 на Дніпровській набережній. 18. Вхід 23.09 — 50 гривень, 24.09 з 11.00 до 15.00 — 50 гривень, з 15.00 — 100 гривень.

Як відомо, традиція проведення Октоберфеста зародилася в Мюнхені.

Октоберфест — найбільший у світі фестиваль пива. Він проходить у столиці Баварії — Мюнхені, починається у треті вихідні вересня і триває 16 днів. Усе почалося з одруження Баварського спадкоємця престолу, кронпринца Людвіга I і принцеси Терези Саксонської 12 жовтня 1810, і з тих пір свято відзначають щорічно.

За традицією, в день відкриття, рівно о 12 годині, мер міста відкорковує бочку з пивом. Ця символічна дія дає старт «пивному марафону». Потім центральними вулицями міста починає рух святкова процесія, на чолі якої — молоденька дівчина з великим дзвоником у руці верхи на прикрашеному коні.

Інша традиція Октоберфесту - відкриття гігантських пивних наметів. Щороку їх рівно 14.  

19 вересня

Інші дати
19 вересня відзначають:
  • День народження смайла.
  • Йом Кіпур.
 
Розгорнути
Народився Анатоль Вахнянин
(1841, с. Синява, Польща - 1908) - україньский композитор та педагог, автгоопери "Купало", музики до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перший голова товариства "Просвіта"
Ярій, душе. ярій, а не ридай. У білій стужі сонце України. А ти шукай - червону тінь калини, На чорних водах - тінь її шукай, де горстка нас
Розгорнути
Народився Григорій Мінх

(1836, с. Грязі, Росія - 1896) - вчений інфекціоніст та епідеміолог. Автор класичних фраз про чуму та проказу,  влив собі кров хворого на тиф, щоб довести заразність  крові хворого.

Розгорнути