chrome firefox opera safari iexplorer

7-мільярдним жителем планети ООН призначила філіппінку

31 жовтня 2011 о 17:14

У хлопчика Олександра з Камчатки, якого було названо 7-мільярдним мешканцем Землі, з'явилася «конкурентка». ООН дала таке ж звання маленькій філіппінці на ім'я Даніка Камачо.

Народжена близько опівночі в неділю, вона стала однією з кількох малят, які символізуватимуть визначну віху в житті людства.

Про це пише The Guardian.

Даніку, яка з'явилася на світ із вагою 2,5 кілограмів, уже встигла попозувати фотографам, вбрана в кумедний червоний капелюшок.

«Вона така прекрасна… Я не можу повірити, що вона – семимільярдна (людина) в світі», — говорить мати новонародженої, Камілл.

Даніка, чиє ім'я означає «ранкова зірка», стала другим дитям для своїх тата й мами. Родина вже одержала привітання та невеличкий торт від представників ООН.

Крім того, Даніка отримала стипендію для своєї майбутньої освіти, а її батьки – певну суму на відкриття власної крамниці.

До слова, на те, що ООН геть про них забула, скаржаться попередні «діти-символи», 12-річний мешканець Боснії Аднан Невіч, який став 6-мільярдним землянином та Матей Гашпар із Хорватії, визнаний 5-мільярдним малюком планети.

«Ми вбачали в Кофі Аннені (7-му генсеку ООН) практично хрещеного батька для нього», — говорить батько Аднана.

«Він тримав мене на руках, коли мені було два дні, але відтоді ми нічого від них не чули», — стверджує сам хлопець.

Нагадаємо, сертифікат 7-мільйярдного мешканця Землі в понеділок вручили матері новонародженого хлопчика з Петропавловську-Камчатському. Іще батькам пообіцяли дати квартиру в новобудові.

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути