chrome firefox opera safari iexplorer

Кошти витрачаються, а Маріїнський й досі ремонтують

07 жовтня 2011 о 15:19

Державне управління справами планує витратити 2,5 мільйони на  коригування проектно-кошторисної документації ремонту Маріїнського палацу.

Про це повідомляє Вісник державних закупівель.

Джерело фінансування закупівлі – кошти загального фонду Державного бюджету України.

Тендер оголошено в одного учасника , в якому бере участь лише  Державне підприємство «Проектне бюро Державного управління справами».

З 2007 року розпочаті реставраційні  роботи на Маріїнському палаці за якими відповідно до договору від 07.09.2007 № 136 ДП «Проектне бюро Державного управління справами» здійснює авторський нагляд.

У 2010 Борис Колесніков не виключав, що інаугурація президента відбудеться саме в Маріїнському. Але там досі триває ремонт.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі