chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» і «Шахтар» хочуть бачити у східноєвропейській лізі

17 листопада 2011 о 09:08

Лідери українського футболу — київське «Динамо» та донецький «Шахтар» - потрапили у список команд, які отримають запрошення у нову східноєвропейську футбольну лігу (СЄФЛ).

Крім українських грандів організатори планують запросити до ліги наступні клуби: «Стяуа» і «Динамо» Бухарест (Румунія), ЦСКА Софія і «Левськи» (Болгарія), «Фенербахче», «Галатасарай», «Бешикташ» і «Бурсаспор» (Туреччина), «Црвена Звезда», «Партизан» і «Войводіна» (Сербія), «Нефтчі» (Азербайджан), «Шериф» і «Дачія» (Молдова), «Спартак», «Динамо» Москва, ЦСКА Москва, «Зеніт», «Анжи» і «Рубін» (Росія).

Зазначимо, що ініціатором створення СЄФЛ є президент софійського ЦСКА. 16 листопада він провів зустріч з керівниками провідних клубів Болгарії, Сербії, Туреччини та Азербайджану та обговорив основні моменти щодо створення цього турніру.

Генеральним спонсором нової ліги може стати «Газпром», представники якого були присутні на зустрічі у Софії.

Наступна організаційна зустріч призначена на 25 листопада в Белграді, а ще через місяць організатори зберуться в Бухаресті.

А у січні організатори планують представити план СЄФЛ в УЄФА.

Цікаво, що провідні футбольні клуби Європи вже давно обговорюють можливість створення європейської суперліги, але до діла справа поки не дійшла.

Джерело: ТСН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути