chrome firefox opera safari iexplorer

Столичні автобуси курсуватимуть за графіком

01 листопада 2011 о 10:43

Незабаром столичні автобуси почнуть їздити за графіком. Реалізацію такої програми міська влада розпочне в наступному році.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив голова Київської адміністрації Олександр Попов, відповідаючи на відповідне питання глядачів.

«Це тема наступного року. Ми, на жаль, втратили в громадському транспорті міста більше 100 одиниць. Його поповнення чотирмастами новими об’єктами нового рухомого складу дозволить нам взяти на себе відповідні зобов’язання щодо чіткого графіку по маршрутах», — сказав Попов.

«Я думаю, що наступного року ми цю програму, якщо в цілому не вирішимо – бо це треба замінити показчики по всій столиці, –  то хоча б почнемо рухатися в цьому напрямку інтенсивними темпами», — додав чиновник.

22 серпня

Інші дати
Народився Ісаак Шмарук
(1910, м. Ніжин Чернігівської обл. - 1986) - український кінорежисер. Фільми: "Украдене щастя", "Доля Марини", "Зірки на крилах", "Чумацький шлях", кіноповість "Твоє мирне небо" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Юрченко
(1900, с. Медвин, Київська область – 1972) – український архітектор та мистецтвознавець. Співавтор проекту будинку уряду УРСР (1927) у Харкові, житлового масиву Промінь (1929) у Харкові, Курського вокзалу у Москві. Автор надбудови ротонди на Аскольдовій могилі (1935) і проекту відкритого театру біля неї (1936—1937).
Розгорнути

Новини Дивитися всі