chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці пройде благодійний Різдвяний ярмарок

15 листопада 2011 о 10:13

3 грудня у столиці відбудеться 19-й Благодійний Різдвяний ярмарок.

Як повідомляють Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв та Міжнародний жіночий клуб Києва, ярмарок пройде у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що на вул. Салютній, 2-Б.

На сьогодні свою участь у заході підтвердили близько 50 посольств та представництв іноземних держав. Загалом очікують понад 20 тисяч гостей.

Кожне з іноземних представництв презентує відвідувачам сувеніри і національні страви.

Кошти, зібрані на ярмарку, перерахують на благодійні цілі.

Квитки на ярмарок можна придбати в офісі Міжнародного жіночого клубу Києва (вул. Пушкінська, 39) або ж у день проведення ярмарку в «КиївЕкспоПлазі» 3 грудня.

Ярмарок працюватиме з 10.00 до 17.00.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути

Новини Дивитися всі