chrome firefox opera safari iexplorer

Відчуй подих Землі!

22 грудня 2011 о 13:31

Рідні ненька, рідна Земля!

У наш шалений час ми вже швидко забуваємо ці дві такі рідні слова! Ми чимдалі більше віддаляємося від природи і мабудь скоро забудемо запах Землі і яка вона на дотик.

Я знаю, що більшість людей не мають змогу виїхати навіть за межі міста для відпочинку, бо більшість змушені думати про хліб насущний, а не про відпочинок.

Але є багато наших свідомих громадян, які просто не хочуть піднятися з диванів і піти трохи за межі міста і хоча би подихати свіжим повітрям! Повірте мені — це дуже класно!!!!!!!

Додала Верховиночка

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути