chrome firefox opera safari iexplorer

Торік вперше в історії України ліквідовано більше підприємств, ніж створено

25 січня 2012 о 14:37

Торік свою реєстрацію в Україні ліквідували 245 083 підприємці. А заяви на реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності подало лише 176 728 осіб. Відтак, чистий відтік з бізнесу в країні — близько 70 тис. осіб.

За даними Державної податкової служби, ліквідація підприємств у 2011 р.в Івано-Франківській області – 6179, у Хмельницькій області – 4520, у Полтавській області – 4001, у Дніпропетровській області – 3475, у Луганській — 3353.

Приріст підприємців минулоріч зафіксували тільки в Криму (+ 411підприємців) та Харківській області (+501 підприємець).

Нагадаємо, за 20 років незалежності в Україні співвідношення створених і ліквідованих підприємств завжди було позитивним.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути

Новини Дивитися всі