chrome firefox opera safari iexplorer

ООН виділила 100 тисяч доларів жертвам морозів в Україні

17 лютого 2012 о 14:07

ООН виділила 100 тисяч доларів на допомогу українцям, які страждають від морозів, особливо особам без постійного місця проживання.

Як сказано в повідомленні прес-служби представництва ООН в Україні, допомогу в рамках термінового грошового гранту ООН виділено на прохання Міністерства соціальної політики та Товариства червоного хреста України і буде направлено ​​на покриття витрат на їжу та іншу допомогу жертвам морозів.

Як зазначили в ООН, Україна найбільше постраждала від низьких температур серед країн Європи, щодня в 3486 пунктах обігріву отримують допомогу близько 10 тис. нужденних.

Як повідомлялося раніше, МНС повідомило, що з 27 січня 135 осіб загинули і близько 2 тис. було госпіталізовано через переохолодження та обмороження.

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути