chrome firefox opera safari iexplorer

1 квітня у Києві пройде Фестиваль гумору

20 березня 2012 о 20:33

У День сміху на Хрещатику й Майдані Незалежності відбудеться перший київський Фестиваль гумору.

Свято пройде під гаслом: «Київ – столиця здорового сміху», пише портал «В городе».

У рамках Фестивалю відбудеться концерт, під час якого шкільні й студентські команди КВК покажуть свої кращі вокальні, танцювальні й циркові номери. Гості свята зможуть спробувати себе у гумористичному караоке.

Так само в центрі міста облаштують спортивне містечко, де будуть проводитися міні-чемпіонати з нетрадиційних видів спорту, а також студентські розіграші.

У творчому містечку організують алею шаржів, гумористичних газет, проведуть майстер-класи.

Для дитячого містечка облаштують алею дитячого малюнка, кривих дзеркал і встановлять батути.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути