chrome firefox opera safari iexplorer

Початок лiта позначився штормами, знеструмленням населених пунктів та жертвами

06 червня 2012 о 13:08

Перший понеділок літа відзначився шквальними поривами вітру та злими зливами, які завдали доволі–таки значних збитків. Дощ, сильні пориви вітру призвели до знеструмлення близько сотнi населених пунктів. На правому березi Києва стихiя трощила дахи будинкiв i валила дерева. За даними агенцiї «Українськi новини», травмовано п’ятьох киян. Ще одна людина, на яку впало дерево, потрапила до лiкарнi на Чернiгiвщинi.

Як розповіли «Україні молодій» у прес–службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, сталося знеструмлення 93 населених пунктів у п’яти областях: Львівській (17), Київській (14), Черкаській (3) та Івано–Франківській (2). Найбільшої шкоди природне лихо завдало мешканцям Чернігівщини, де без електрики негода залишила 57 населених пунктів, крім того, внаслідок падіння дерев на дороги було пошкоджено п’ять автомобiлiв.

На вихiднi чекаємо потеплiння

В «Укргідрометцентрі» заспокоюють і радять сподіватися на сонячну погоду: «Відбуваються цілком адекватні літні процеси. Вiд сьогоднi вже прогнозуємо потепління, таких шквальних злив і поривів вітру не буде. Упродовж тижня на українців чекатиме відносно тепла погода, — розповіла «УМ» начальник відділу метеорологічних прогнозів «Укрг­ідрометцентру» Людмила Савченко. — Вночі стовпчики термометрів сягатимуть 14—19 градусів вище нуля, удень переважно на всій території матимемо 23—28 градусів із позначкою плюс. На заході, зокрема в Карпатах, буде дещо прохолодніше: близько 17—22 градусів. Сьогодні ще на всій території пройдуть зливи, однак не надто великі. 7 червня дощі переважно пройдуть на заході, де вони будуть трохи сильніші. В Карпатах очікуються грозові дощі. А на півночі й у центральних областях буде переважно без опадів».

Розділи: Довкілля