chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні під Українським домом активісти припинили голодування

18 липня 2012 о 14:11

Громадські організації, які підтримали акцію голодування проти мовного закону під Українським домом, вирішили припинити голодування.

Про це повідомляє спільнота Український дім у Facebook.

Голодування припиняють 17 осіб. Водночас вони виступають за перехід акції до активної фази розширення діяльності.

Як відомо, раніше активісти закликали громадські організації з усієї України долучитися до акції під Українським домом на захист мови.

Як відомо, після того, як Верховна рад  3 липня проголосувала мовний закон, п'ять депутатів від «За Україну» оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти прийняття мовного закону. 6 липнядепутати припинили голодування, однак під Український дім вийшли громадські активісти. Чимало з них протрималися тиждень, доки їх не забрала швидка  Станом на 17 липня з семи осіб, які голодують з першого дня залишилися лише троє, однак до них приєдналися інші активісти.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі