chrome firefox opera safari iexplorer

Спека в Україні за тиждень сягне піку у 40-42°

01 серпня 2012 о 14:44

У середу-суботу, 1-4 серпня, в Україні збережеться переважно суха і спекотна погода з температурою повітря вдень 28-34°, у південній та східній частинах 32-37°.

Про це повідомляє Укргідрометцентр з посиланням на директора Миколи Кульбіди.

За прогнозами синоптиків, 5-7 серпня очікується сильна спека: максимальна температура досягне 35-38°, у південних, східних, Дніпропетровській областях і степовій частині Криму місцями 40-42°.

Такі температури відповідають критеріям стихійного гідрометеорологічного явища, пояснили в Укргідрометцентрі.

У зв'язку з цим в Україні, окрім західних областей, протягом 1-7 серпня оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Розділи: Довкілля

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі