chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра в Києві виступить всесвітньовідома Мадонна

03 серпня 2012 о 10:39

Незважаючи на те, що концерт Мадонни відбудеться 4 серпня, до Києва вона, як справжній професіонал, прибула заздалегідь — щоб особисто проконтролювати підготовку й провести репетицію. Як повідомляє «ТСН», у столичному аеропорту «Бориспіль» літак Мадонни приземлився в ніч на четвер — поп–королева прилетіла з Варшави, де виступала напередодні. Із собою співачка, якій 16 серпня виповниться 54, прихопила старшу дочку Лурдес та свого 24–річного коханця, танцівника Брагіма Заїбата. А також цілу купу валіз і коробок із реквізитом, для яких виділили окремий мікроавтобус.

Де саме зупинилася в Києві поп–зірка, організатори концерту тримали в таємниці. Хоча відомо, що для неї було зарезервовано п’ять номерів у готелях найвищого класу.

Тим часом на НСК «Олімпійський» технічна команда Мадонни завершує монтувати сцену. Нагадаємо, до Києва співачка приїздить у рамках світового Madonna Dance Party Tour на підтримку свого нового альбому M.D.N.A. Кияни чекають від зірки грандіозного шоу, хоча деяких шанувальників в Європі попередні виступи поп–королеви розчарували. Як повідомляє французька преса, виступ Мадонни в Парижі 26 липня був найкоротшим з початку турне і тривав усього 45 хвилин, хоча прихильники співачки з’їхалися з усієї Франції й навіть ночували під концертним залом «Олімпія». Коли після восьмої пісні артистка залишила сцену, із залу туди полетіли пляшки й незадоволені вигуки. Сама Мадонна згодом заявила, що концерт в «Олімпії» й був запланований як короткий, адже це був ексклюзивний виступ поза рамками концертного туру, а скандал організували «кілька головорізів», які не були її фанатами. Попередній виступ поп–королеви в Парижі також завершився скандалом під час концерту на великому екрані було продемонстровано кліп Nowbody Knows Me, в якому з’являлася голова ультраправого «Національного фронту» Марін Ле Пен із символом свастики. Представники політичної сили назвали таке використання зображення лідерки наклепом і погрожують позовом — до суду Мадонну можуть викликати вже 21 серпня, під час запланованого концерту в Ніцці. Співачка, у свою чергу, наголошує, що такий жест був цілеспрямованим виступом проти расистських висловлювань та дискримінації, адже «пані Ле Пен відома своїми націоналістичним ідеями».

Концерт у Варшаві 1 серпня також не обійшовся без скандалів, оскільки збігся з роковинами Варшавського повстання 1944 року. Католицька організація «Хрестовий похід молодих» ініціювала онлайн–кампанію, якою закликала людей утриматися від походу на шоу поп–діви і присвятити цей день пам’яті полеглих. У своїй заяві представники організації запевнили, що Мадонна оскверняє християнські символи та сприяє розвиткові сексуальних відхилень у молоді.

Чим зірка здивує українську публіку, можна тільки здогадуватися. Хоча щодо України Мадонна вже встигла висловити свою критичну думку. Під час концерту в Кельні вона звернулася до залу із закликом: «Якщо ви мої фанати, то маєте бути толерантними, але погляньте лишень, що відбувається в Ірані, що відбувається в Україні чи у Франції!»

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути