chrome firefox opera safari iexplorer

Центр Києва перекриють через концерт

05 вересня 2012 о 10:35

У зв’язку з проведенням на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності святкового концерту «Drem show» 7 вересня буде перекрито рух автотранспорту. Про це УНН повідомили у прес-службі ДАІ.

Столична Державтоінспекція повідомляє, що згідно розпорядження КМДА № 1421 від 10.08.2012 року, 7 вересня з 14 години 00 хвилин до 22 години 30 хвилин по вулиці Хрещатик буде перекрито рух транспорту на відрізку від вулиці Б.Хмельницького до вулиці Інститутської.

«Радимо киянам та гостям міста обмежити свої поїздки на автотранспорті до центральної частини міста, оскільки проведення масових заходів не дозволить автомобілістам скористатись вулицями розташованими у центрі. Також прохання до водіїв не залишати свої транспортні засоби з порушенням правил паркування. А загалом, всі учасники дорожнього руху повинні бути гранично уважними, неухильно дотримуватися сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, і передусім тимчасово встановлених», — йдеться у повідомленні.

Розділи: Суспільство

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути