chrome firefox opera safari iexplorer

У парку Шевченка відкриють інформаційний центр у вигляді трамвая

24 вересня 2012 о 16:09

У Києві у центрі в парку імені Шевченка буде відкритий Туристичний інформаційний центр-трамвай, де можна буде дізнатися все необхідне про місто, повідомляє КМДА.

За даними відомства, такий трамвай повинен стати початком унікального Туристично-інформаційного центру, який стане оригінальною київською арт-інсталяцією. Зокрема, модель створювали активісти та скульптор Костянтин Скретуцький, який став автором Пейзажної алеї, скульптури Рояль у кущах, Їжачок у тумані та багатьох інших столичних арт-об'єктів.

Як повідомлялося 11 вересня, у Києві в Дарницькому районі незабаром будуть відкриті дві нові зони для відпочинку Діброва ліс та Райдуга у Дарницькому лісопарковому господарстві.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути

Новини Дивитися всі