chrome firefox opera safari iexplorer

Столичні священники долучаються до виборчої агітації

09 жовтня 2012 о 17:22

У Києві священик після служби у церкві розгорнув агітаційну діяльність за кандидата в депутати – самовисуванця Юрія Полуектова.

Про це повідомили читачі «Української правди. Київ».

«У неділю, 7 жовтня, на території парафії св. княгині Ольги, що знаходиться на вулиці Вербицького у Києві, церковнослужителі по закінченні ранкової служби вручали прихожанам агітаційні матеріали із закликом голосувати на майбутніх виборах до Верховної Ради за Юрія Полуектова, що іде на вибори по мажоритарному округу № 216 у Дарницькому районі», — розповіла киянка Вікторія.

На агітаційній листівці кандидат у депутати Полуектов зображений поруч із настоятелем Ольгинської церкви протоієреєм Всеволодом Рибчинським. На звороті – розписані численні обіцянки кандидата всебічно покращувати життя мешканців району і країни загалом.

За словами читачів УП, політичною агітацією у стінах Ольгинської церкви священики займаються не перший рік.

«Окрім регулярної підтримки окремих кандидатів, священики цього храму неодноразово агітували своїх парафіян голосувати спочатку за президента Кучму, а потім за „православного“ президента Януковича», — додала Вікторія.

Зокрема, за її словами, під час президентської кампанії 2004 року у храмі роздавали листівки з фальшивим пророцтвом якихось старців з Афону, що настійно радили усім православним християнам голосувати лише за «обраного на небесах» Віктора Януковича, а тим, що не проголосують, погрожували різноманітними апокаліптичними прокляттями.

Розділи: Суспільство

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі