chrome firefox opera safari iexplorer

Майже 710 тисяч бутонів тюльпанів зустрінуть киян навесні

02 листопада 2012 о 10:03

Фахівці комунального об’єднання «Київзеленбуду» розпочали висадку тюльпанів. Майже 710 тисяч бутонів зустрічатимуть киян навесні. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

400 з них висадять на Співочому полі у рамках виставки «Весняна феєрія», решту – на вулицях, розв’язках та проспектах столиці.

«Наприкінці квітня Співоче поле чекатиме на відвідувачів з новими квітковими експозиціями. До Дня Незалежності ми плануємо запросити до участі інші міста України. Впевнений, це буде цікаво як для киян та гостей міста, так і для організаторів щодо обміну досвідом з ландшафтного проектування і організації виставок», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко.

Нагадаємо, з 2010 року діє щорічна виставка тюльпанів, яку ініціював голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Цьогорічну виставку тюльпанів відвідало понад 70 тисяч осіб, більше половини з яких – безкоштовно.

Розділи: Довкілля

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі