chrome firefox opera safari iexplorer

Польські віртуози Vołosi вирушають в тур Україною

18 лютого 2013 о 09:39

За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі.

Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме, — зазначають організатори.

Розклад туру:
28 лютого – Львів, галерея «Coralli»(вул. Менцинського, 5, в подвір’ї), початок о 19:00
1 березня — Рівне, Обласна філармонія (вул. Соборна, 137), початок о 19:00
2 березня — Тернопіль, кінотеатр «Перемога» (бульв. Шевченка, 27), початок о 19:00
3 березня — Вінниця, Обласна філармонія «Плеяда» (вул. Хмельницьке шосе, 7), початок о 17.00
5 березня — Одеса, ресторан-клуб «Бернардацци» (вул. Буніна, 15), початок о 20.00
6 березня — Київ, Мала опера (вул. Дегтярівська, 5), початок о 19.30
7 березня — Чернівці, клуб Public (вул. Головна, 265А, ТРЦ DEPO`t 3 поверх), початок о 20.00

Офіційний сайт гурту: www.volosiband.com

15 лютого

Інші дати
Стрітення Господнє
Як на Стрітення з стріх капа, ще велика буде зима. Якщо на Стрітення півень води нап'ється, то на Юрія (6 травня) віл напасеться. (Народні прикмети)
Розгорнути
1574 – у Львові Іваном Федоровим завершено друк книги «Апостол»
Іван Федоров (бл. 1520 – 1583) – вважається засновником друкарства на Україні (в м. Львів та Острог).
Розгорнути
Народився Микола Базилев
(1914, м. Юзівка, тепер Донецьк - 1988), український живописець і графік. Працював у жанрах плаката, портрета і пейзажу. Кращі роботи: "Біля прямого дроту", "Пархоменко", "Шевченко в Москві", "На каток".
Розгорнути