chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні надійшов у продаж перший номер Vogue Україна

21 лютого 2013 о 09:16

Сьогодні, 21 лютого, в продаж надійшов перший номер Vogue Україна, вітчизняна версія одного із найбільш авторитетних і респектабельних модних журналів у світі.

Як повідомили Корреспондент.biz в UMH group, одночасно було запущено онлайн-ресурс vogue.ua, який розвиватиметься разом з друкованим виданням.

Перший номер культового видання містить більш ніж 300 шпальт ексклюзивного модного контенту, його обкладинку прикрасила супермодель українського походження Дар'я Вербова, яка вже кілька років входить до списку найвідоміших моделей світу.

«Головне завдання Vogue Україна сьогодні — кардинально змінити fashion-простір нашої країни. Ми впевнені, що Vogue в Україні стане путівником в світі краси і розкоші для успішних українських жінок. Наша читачка — розумна і стильна, з почуттям гумору і добрим смаком. В кожному номері вона знайде найкращі фотозйомки, нариси про цікавих особистостей, репортажі з Тижнів моди, статті про стиль і культуру», — зазначила головний редактор журналу Маша Цуканова.

Вона зазначила, що у першому випуску в одній зйомці вдалося зібрати десятку найзатребуваніших українських моделей — від заслуженої Сніжани Онопко та затребуваної Алли Костромічевої до багатообіцяючої Антоніни Васильченко.

«Разом з партнерами, однією з найуспішніших американських мультимедійних компаній Condé Nast International, ми створюємо в Україні унікальний продукт. UMH group привела в країну бренд зі 120-річною історією, величезним авторитетом у світі моди, зоряною командою і сучасними медіатехнологіями. Запуск Vogue в Україні для нас — це великий стратегічний крок, який закріпить лідерські позиції групи на медіаринку», — говорить президент UMH group Борис Ложкін.

Тим часом, президент з розвитку нових ринків Condé Nast Керол Корнюо висловив переконання, що поява Vogue Україна надасть значний вплив на місцевий ринок, який «відкриє для себе нове значення якості і розкоші».

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути