chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві сильні снігопади: водіїв просять не виїжджати

22 березня 2013 о 09:45

З 22 по 23 березня у Києві очікується суттєве погіршення погодних умов.

У зв'язку з переміщенням активного циклону вдень 22 березня та впродовж 23 березня очікуються складні погодні умови: сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 17-22 м/с. На дорогах- ожеледиця.

Столична ДАІ закликає водіїв утриматися від поїздок містом.

«Шановні водії! За значного погіршення погодних умов радимо вам, за можливості, взагалі утриматися від поїздок на власному транспорті, а тим, хто виїхав, бути максимально уважними та обережними за кермом», — сказано у повідомленні прес-служби ДАІ Києва.

Водіїв також закликають «обов’язково враховувати погодні та дорожні умови — неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, уникати ризикованих маневрувань, не перевищувати швидкість, дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції руху».

ДАІ нагадує: в умовах снігопаду слід рухатися з включеним ближнім світлом фар, а при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути